חושב להציע נישואין? מהו היום המושלם?

צימר מפנק בגליל או ארוחת ערב רומנטית באחת ממסעדות הנחשבות שבעירך או בעיר אחרת יכולה להיות אופציה להצעת נישואין. כמו כן יש אינספור רעיונות הדורשים מחשבה וביצוע להצעת נישואין, כמו נסיעה לחול רחוק ממשפחה וחברים בשקט ובלי לחץ שיוודע הדבר לבת הזוג שלכם. אבל יש גם את יום האהבה המפורסם בשמו כולנטיין דיי.

על השם הנוצרי הזה מתהלכת אגדה שמספרת כך: ולנטניוס שחי בתקופת הקיסר קלאודיוס אשר פקד שאין להשיא זוגות  היה משיא זוגות בסתר נתפס נכלא ונידון למוות. לפני מותו כתב מכתב לידידתו וחתם ב"שלך ולנטיין" לימים הפך פטרונם של האוהבים הרשמי ועם השנים הפך לסמל אשר על שמו חוגגים ביום מסיומם את חג האוהבים הנקרא ולנטיין דיי.

וינטי תכשיטים שביסודה מייצרת תכשיטים משובצים ביהלומים ועוסקת בימי אהבה רבים ומיוחדים ובעיקר משרתת ציבור גברים מועמדים להצעות נישואין בטבעות אירוסין משובצות יהלומים  בעיצובים קלאסיים ומיוחדים ברמת אחרת. על מנת להבין אתם מוזמנים לאולם התצוגה של תכשיטי וינטי תכשיטים הממוקמת בבנין יהלום שבבורסת היהלומים רמת גן.

וינטי  תכשיטים תעמיד לרשותכם את מעצבת הבית והיועצת שתייעץ לכם את הקנייה של טבעת היהלום הטובה והחכמה ביותר, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ובמחיר הטוב ביותר, והמשתלם ביותר!

וינטי תכשיטים ממוקם בבורסה ליהלומים, מגדל יהלום קומה 5  חדר 85, רחוב ז’בוטינסקי 3, רמת גן.
חנות המפעל של וינטי יהלומים ממוקמת בבנייני הבורסה ליהלומים ברמת גן .
מפאת הסדרי הביטחון של הבורסה יש לתאם כניסה מראש. הכניסה לבורסה היא ללא נשק ובהפקדת תעודה מזהה.
דואר אלקטרוני : tami@vinetijewellery.com , טלפון : 03-7511031

Copyright © 2014 Vineti Diamond & Jewellery Collection
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology.