טרנדים באופנת טבעות אירוסין

טבעות אירוסין קלאסיות לא יוצאות כמעט לעולם מהאופנה, אבל מה לעשות אם בכל זאת רוצים קצת להפתיע, לחדש וגם לשמור על מחיר שהוא הגיוני? טבעת כפולה!

נהוג להתייחס לנושא בחירת טבעת האירוסין כמשימה נפרדת לחלוטין מבחירת טבעת הנישואין וחבל. כמשימות נפרדות הן מצריכות עלויות נפרדות ולא זולות, מיותר לומר, כל אחת בפני עצמה. רבים ורבות שוכחים להתייחס ולחשוב מראש על הקשר ההדוק והמתבקש בין שתי טבעות אלו. לא רק במה שהן מסמלות אלא, ובעיקר ואיך שהן משתלבות על ידה של האישה. הטרנד החדש ישן עליו נדבר פה מראה איך שקשר זה טומן בחובו אפשרויות להוזלת החבילה ואפשרויות לשדרוג וייחודיות שאין שני לה! טרנד חם חם לקיץ הקרוב הוא: התאמה בין טבעות אירוסין לבין טבעות נישואין.
איך זה עובד? קודם כל בוחרים טבעת אירוסין ע"פ הטעם האישי ויכולות הכיס. לאחר מכן בוחרים, באותו אולם תצוגה, טבעת נישואין אשר תשב על אותה האצבע ותהיה באותו המרקם, צבע ואיכות זהב בדיוק. את טבעת הנישואין קונים כשהיא (באופן זמני) חלקה ופשוטה כמצוות ההלכה. גם נהנים ממחיר מינימאלי כאשר סוף מעשה במחשבה תחילה. מראש בוחרים יהלום לשיבוץ בשלב מאוחר יותר בטבעת זו אשר ישתלב באופן מושלם עם אלו של טבעת האירוסין.

לאחר טקס הנישואין וירח הדבש, חוזרים לאולם התצוגה בו נרכשו הטבעות מלכתחילה ומשבצים את היהלום (או היהלומים) בטבעת הנישואין הפשוטה.
נוצרת טבעת יהלומים אחת כפולה ודומיננטית אשר בנויה משתי טבעות שיושבות יחד זו מעל זו. הרעיון מאחורי אופנה זו פשוט מאוד: לא מקובל, אם כי אפשרי, להינשא עם טבעת יהלום. מבחינת ההלכה טבעת נישואין צריכה להיות פשוטה וחלקה בשלב של טקס הנישואין אבל אין שום איסור או מגבלה לשדרג אותה לאחר מכן. ע"י התאמה בין שתי הטבעות והרכישה בשלבים המוצעת פה ניתן לתפוס שתי ציפורים (נוצצות ויוקרתיות) במכה אחת: גם טבעת נישואין שמתאימה לטבעת האירוסין וגם שדרוג של טבעת האירוסין והפיכתה לסט טבעות יהלום יוקרתי.
כמו טרנדים רבים בעשור הנוכחי – האופנה הזו כבר קיימת הרבה זמן וחוזרת עכשיו במלוא הדרה לסיבוב יוקרתי נוסף. חברות מותג ידועות מציעות שילובים כאלו והציעו גם בעבר. החידוש המרגש והחשוב שלנו הוא זה: ניתן לרכוש סט טבעות כזה בהתאמה אישית ובליווי צמוד של מעצבת תכשיטים, במחיר שווה לכל כיס!! הקנייה היא ישירה מהיצרן וכך תוכלו לחסוך את פערי התיווך!!

אתם מוזמנים להיפגש עם מעצבת הבית ב"וינטי תכשיטים" לפגישת ייעוץ חינם וללא כל התחייבות,
לבחון יחד עימנו את האפשרויות השונות ולהתרשם מהקולקציה המרהיבה של טבעות האירוסין
של וינטי תכשיטים.
לחץ כאן לפגישת ייעוץ והכוונה
או התקשר: 1-801-222-000

וינטי תכשיטים ממוקם בבורסה ליהלומים, מגדל יהלום קומה 5  חדר 85, רחוב ז’בוטינסקי 3, רמת גן.
חנות המפעל של וינטי יהלומים ממוקמת בבנייני הבורסה ליהלומים ברמת גן .
מפאת הסדרי הביטחון של הבורסה יש לתאם כניסה מראש. הכניסה לבורסה היא ללא נשק ובהפקדת תעודה מזהה.
דואר אלקטרוני : tami@vinetijewellery.com , טלפון : 03-7511031

Copyright © 2014 Vineti Diamond & Jewellery Collection
YCS-Yahalom Creative Solutions, Leveraging Technology.